wakacje rodzinne all inclusive, oferta ??

wakacje rodzinne all inclusive, oferta ??

Witam. Mam nadzieję, że pomożecie wybrać biuro podróży, jakie proponuje wakacje rodzinne all inclusive. Koniecznie chodzi o zagraniczne wakacje egzotyczne. Będą to pierwsze takie z dziećmi, więc wymagamy wyłącznie sprawdzonych ofert. Dziękujemy

Marti

Posty: 6

 
Świetna sprawa, dlatego sami z czegoś takiego skorzystamy. Jedziemy z dziećmi, więc opieka w ramach wakacji rodzinnych all inclusive z całą pewnością się przyda. Nie wyobrażam sobie urlopu bez opieki :)

cfaniok6

Posty: 18

 
Takie wycieczki all inclusive masz wliczone w cenę pobytu. W tym roku spędziliśmy w taki sposób egzotyczne wakacje i nie żałujemy wydanych pieniędzy. Nie ma po co żałować, bo mieliśmy wszystko, czego można chcieć, jeśli chodzi o urlop. Kiedy chcieliśmy leżakować na plaży, robiliśmy to. Jak nam się znudziło korzystaliśmy z oferowanych atrakcji.

Gucio

Posty: 7

 
No właśnie my też z mężem przekalkulowaliśmy, iż nie wychodzi to wiele wiecej. Jak jedziesz z dziećmi, to wiadoma sprawa, iż musisz im zapewnić atrakcje, rozrywkę itp. rzeczy. Tak to masz wszystko wliczone w cenę. My już jesteśmy pewni, iż kolejny urlop to będą właśnie wakacje rodzinne all inclusive. Już nawet kilka ofert mamy na oku :D

zbychuuu

Posty: 17

 
A takie wycieczki rodzinne all inclusive to dokładnie co? Mąż szukał ofert na Malediwach, ale nie wszystko okrutnie drogie i chyba nie będzie możliwości. Jak coś to piszcie, z jakim biurem spędziliście swoje egzotyczne wakacje. Może jednak się uda :)

beata77

Posty: 15

 
Jak chcecie skorzystać z profesjonalnie przygotowanych wycieczek all inclusive, to polecam to biuro podróży clubmed.pl. Nie mam żadnych zastrzeżeń, byłam sama i czułam się bezpiecznie.

Elllooo12

Posty: 24

 
O wiele lepszą opcją będą wakacje rodzinne all inclusive. Mieliśmy okazję odetchnąć naprawdę, ponieważ zapewnioną mieliśmy opiekę do maluchów. To były prawdziwe wakacje, dlatego nie polecamy w przypadku wyjazdów z dziećmi czegoś zupełnie innego. Zwłaszcza jeśli chodzi o wyjazd zagraniczny, ta forma sprawdza się doskonale. Masz wszystko pod ręką.

alklu7

Posty: 16

 
Ja też wolę aktywną formę, szczególnie gdy już odpocznę ze dwa dni po przyjeździe. W przyszłym roku będziemy też szukali czegoś atrakcyjnego w ramach takich wakacji all inclusive. Może się coś ciekawego znajdzie.

retrun

Posty: 8

 
Przeglądałam niedawno oferty wycieczek all inclusive w ramach pobytu w egzotycznych krajach i mocno się nakręciłam na takie coś :) Może się uda, jak tylko spłacę bieżącą pożyczkę za samochód. W zasadzie jeszcze nigdy w życiu nie pozwoliłam sobie na taki profesjonalny urlop, więc chyba przyszedł czas na zaspokojenie swoich potrzeb :)

cichoszek

Posty: 12

 
Myślę, iż też zdecydujemy się na taką formę. Z tego co widziałam, to teraz wakacje rodzinne all inclusive to zupełnie coś innego. Najniezwyklej raduje mnie fakt, iż jest opieka do dzieci nawet, jeżeli chodzi o wyjazd zagraniczny i zapewnione są najmłodszym atrakcje.

dermin67

Posty: 5