Garnitury duże XXL

Garnitury duże XXL

Cześć, moja mama organizuje gigantyczne rodzinne spotkanie, wypadałoby na nim jakoś wyglądać. Wiecie gdzie nabędę garnitur na taką okazję.

Czekam na rady. Dziękuje.

Becik45

Posty: 14

 
Dobrze, że znalazłam to forum, mam bardzo podobny problem, gdyż również nie mogę znaleźć odpowiedniego garnituru dla mojego syna, jest osoba z nadwagą i nie wiem co mam teraz zrobić. Wiecie, gdzie szyja garnitury na miarę?

Będę wdzięczna za informacje.

Olllla

Posty: 15

 
Cześć, gdzie kupię elegancki, klasyczny garnitur?

Mam pogrzeb za trzy dni i nie mam garnituru a na tą okoliczność wypada być elegancko ubranym. Będę wdzięczny jeśli coś doradzicie i podpowiecie. Czekam z niecierpliwością na informacje.

Z góry dziękuję.

ChosenOne

Posty: 20

 
Witam serdecznie, jestem mamą małego chłopca, który szykuje się na weselę i poszukuje odpowiedniego garnituru na ta okazję. Wiecie gdzie będę mogła kupić mu takie wdzianko? Liczę na waszą pomoc gdyż zależy mi na tym aby miał on garnitur.

Annna1

Posty: 24

 
Polecam wam stronę internetowa http://www.garnitex.pl bardzo wam pomoże. Nabyłem dzięki niej wymarzony garnitur, bardzo znakomite ceny i modne kroje odszukacie na niej. Są tam garnitury na każda okazję i w różnych kolorach, będziecie pod wielkim wrażeniem.

Misio

Posty: 18

 
Hej, mam rocznego synka i niezwykle chcę mu kupić garnitur, wiecie może gdzie znajdę takie mini garnitury? Będę wam ogromnie wdzięczna za wszelkie informacje bowiem niezwykle zależy mi na takim ubiorze mojego synka.

Pozdrawiam i czkam z niecierpliwością.

Zas

Posty: 21

 
Moja mama poleciła mi bardzo porządny sklep z garniturami, gdyż bardzo sporo swoich pracowników wysyłała do niego po garnitur. Zdziwiłem się, iż ona się w tym temacie orientuje, podała mi stronę internetową http://www.garnitex.pl i na niej znalazłem to co chciałem.

Makus16

Posty: 22