bhp na śląsku, jaka firma ?

bhp na śląsku, jaka firma ?

Nie wiem czy szkolenia bhp są w ogóle konieczne, bowiem widziałem, iż nawet kierownicy jak się coś dzieje to nie wiedzą, co dokładnie mają robić i jak działać żeby było bezpieczniej.

Lalka

Posty: 7

 
Osobiście mamy podejście bardzo profesjonalne do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam zrobić i kto wie może mi to nawet uratować życie, dlatego nie chce tylko słuchać, ale chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

Grzaleczkaa

Posty: 17

 
Według mnie to na takich szkoleniach jest niezwykle nudno, albowiem ciągle mamy to samo. Już mi się nie chce na to chodzić, natomiast muszą więcej się pojawiam wtedy, kiedy chce tego pracodawca.

staryy67

Posty: 18

 
Według mnie usługi bhp w Katowicach, które będą ciekawe, a nie nudne organizuje firma http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i warto się tam zgłosić. Są na wszystko bardzo dobrze przygotowani i na pewno każdemu pomogą.

wom_ww

Posty: 11

 
Moje doświadczenia są takie, iż jeżeli chodzi o bezpieczeństwo i higiena pracy to szef mocno się do tego przykłada. Pracujemy przy maszynach gdzie jedna nieuwaga może kosztować stratę palców albo ręki, zatem nie ma się, co dziwić z takiego podejścia.
Szkolenia, które są planowane u nas są sensowne i ciekawe, zatem u nas każdy słucha. Według mnie znaczące jest stosowne podejście do tego tematu, a wówczas osoby, które mają słuchać są zainteresowane. Trzeba wybrać kogoś, kto wie jak podejść osoby na szkoleniu i wówczas jest dobrze.

dermert

Posty: 6

 
Odbywam szkolenia bhp w Katowicach i akurat pracuje, jako kierowca także nie ma tutaj różnicy czy to centrum kraju czy inny region. Na pewno w przypadku górnictwa jest to całkowicie, co innego, ale u mnie nie.

NowePRO

Posty: 20