Systemy erp, jakie ?

Systemy erp, jakie ?

Myślicie, że dobrym rozwiązaniem w branży finansowej jest mieć swój własny (autorski) system erp? Jeśli tak, to jesteście w stanie powiedzieć jakie są widełki cenowe za napisanie takiego programu?

NowePRO

Posty: 20

 
W tym tygodniu księgowa powiedziała, że u nich będzie wprowadzany nowy system i będą mieć dużo pracy, ale niestety nie pamiętam jego nazwy. Kiedy się dowiem to Ci napiszę.

reddy

Posty: 16

 
Cieszy mnie, że ludzie jeszcze myślą o rozwiązaniach autorskich. Ja właśnie zajmuje się pisaniem CRM dla przedsiębiorstw. Jeśli jeszcze jesteś zainteresowany to napisz PW.

dzipkis

Posty: 19

 
Witaj.

Trochę mało danych podałeś żeby móc cokolwiek Ci doradzić. Opisz troszkę bardziej szczegółowo to, co chcesz uzyskać. Nie musisz zdradzać nazwy firmy czy tajemnic firmowych, ale muszę wiedzieć co nieco, aby wiedzieć co polecić :-)

Gurugum

Posty: 33

 
My posiadamy program zaopatrzeniowy w systemie DOS, także wątpię aby to było dla Ciebie pomocne. W biurze jednak wybiera się systemy oparte o Windows.

Zombisztajn

Posty: 18

 
CRM w obecnych czasach należy traktować jako narzędzie pracy oraz analizy. Obecnie każdy z większych i bardziej popularnych systemów ma jakiś stopień probabilistyczny w swoich statystykach.

kwiat_r151

Posty: 23

 
Nie wiem czy warto jest inwestować w rozwiązanie napisane jedynie dla Ciebie czy twojej firmy… to chyba zależy od twojego zapotrzebowania.

robbin1

Posty: 23

 
Każdy system ma swojego zwolennika, a Ty podałeś za mało wytycznych, aby na ich podstawie wysnuć jakieś wnioski.

ksyhoo

Posty: 18

 
Oby wyszło na Twoje. Ja nie korzystałam nigdy z innego programu niż Subiekt, więc nie mogę Ci doradzić.

LOOKAS1989

Posty: 17

 
Poszukaj w Internecie tego co Cię interesuje. Nawet jeśli ktoś wpisze Ci tu kilka nazw to nie jesteś w stanie wybrać jakiegoś bez przeczytania o nim troszkę więcej.

Ja przynajmniej bym tak nie postąpiła!

zdziniu33

Posty: 20