salon urody w Krakowie ??

salon urody w Krakowie ??

Jak któraś z was korzystała z zabiegów w Muneca w Krakowie, dajcie znać. Potrzebuję skorzystać z jakiegoś dobrego zabiegu na twarz i ciało. Co polecacie? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź :)

Namo

Posty: 7

 
A w którym salonie kosmetycznym w Krakowie najlepiej zrobić mikrodermabrazję diamentową? Mam dylemat, bo podobno sprzęt musi być profesjonalny, żeby był efekt.

Sarenka

Posty: 10

 
To skorzystaj z oferty Muneca. To salon z bogatym doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem zrobią z tobą wywiad i ocenią, czy twoja cera się nadaje do niego. Może naprawdę sporo złego słyszałaś o zabiegach, natomiast tak się dzieje tylko wtedy, gdy są nieumiejętnie dobrane do cery.

anna_00

Posty: 8

 
Muneca obiło mi się o uszy. Jak mają mikrodermabrazję diamentową w dobrej cenie, to skorzystam :D Za poprzedni zabieg zapłaciłam o dużo za mnóstwo. Widziałam potem, iż ceny są zdecydowanie niższe.

reserved4u

Posty: 25

 
Myślałam o tym, żeby skorzystać z jakiegoś takiego profesjonalnego zabiegu, lecz musiałabym być pewna, iż to dobra kosmetyczka w Krakowie. Dużo słyszałam, iż takie zabiegi potrafią narobić więcej szkody niż pożytku.

Babeczka

Posty: 17

 
Ja też polecam Muneca w Krakowie. To sprawdzony salon kosmetyczny, z jakiego jestem zadowolona. Korzystam regularnie i zawsze pytają mnie tutaj o wszystko. Konsultacje z pacjentami są na porządku dziennym. Nie widzę powodów do obaw, żeby nie sięgnąć z takiej pomocy. Moja skóra już po paru peelingach i mezoterapii zaczęła wyglądać zdrowo.

Michałek

Posty: 7

 
Ja też mam podobny dylemat i nie chciałabym trafić do pseudofachowca :( Zależy mi na usunięciu przebarwień, które szpecą moją twarz i jest ich niestety z roku na rok na coraz więcej. Myślałam o jakimś fachowym zabiegu w salonie urody w Krakowie. Jak myślicie pomogą coś wybrać? A może jakiś zabieg polecacie?

Dresik

Posty: 22

 
Muneca obiło mi się o uszy. Jak mają mikrodermabrazję diamentową w dobrej cenie, to skorzystam :D Za poprzedni zabieg zapłaciłam o wiele za dużo. Widziałam później, że ceny są zdecydowanie niższe.

mariuszek

Posty: 12

 
Myślałam o tym, żeby skorzystać z jakiegoś takiego profesjonalnego zabiegu, ale musiałabym być pewna, że to dobra kosmetyczka w Krakowie. Dużo słyszałam, że takie zabiegi potrafią narobić więcej szkody niż pożytku.

Penio

Posty: 12

 
Tutaj mają wiele ciekawych zabiegów pielęgnacyjnych www.munecakrakow.pl. Polecam, ponieważ sama tu chodzę. Zawsze profesjonalne usługi. Poza tym miła atmosfera i świetna pomoc w wyborze zabiegu, gdy przyszłam pierwszy raz. Cennik przystępny. Salon urody w Krakowie godny polecenia.

pawel253

Posty: 13