czyszczenie dywanów Chojnice, dobra firma ?

czyszczenie dywanów Chojnice, dobra firma ?

Napiszcie, jakie usługi czyszczenia dywanów w Świeciu polecacie? Chciałabym wyprać dywany w domu, albowiem widzę, że odkurzanie już niewiele potrafi tutaj zdziałać :) Czekam i z góry bardzo dziękuję.

Babeczka

Posty: 4

 
W inny sposób nie pozbędziesz się roztoczy, a to one najbardziej uczulają. Mam porównanie z czasem, kiedy nie oddawałam dywanu do pralni. Pranie dywanów w Chojnicach to niezastąpione usługi, które polecam każdemu, kto chce mieć czysto w domu, świeżość i zapach, który nikomu nie przeszkadza ;)

czes212

Posty: 19

 
Planuję oddać dywan do prania, ale nie wiem, czy może lepiej zamówić ekipę do domu. Podobno też jest to skuteczne czyszczenie dywanów. Muszę poszukać w Świeciu dobrych pralni i porównać metody, jakie stosują.

Elllooo12

Posty: 24

 
Polecam usługi tej pralni http://www.pralniadywanow.eu. Zajmują się pranie dywanów w Grudziądzu, a także oferują impregnację, ozonowanie i wiele innych usług dotyczących dywanów. Są skuteczni i właśnie dlatego polecam wam, bo już niejednokrotnie korzystaliśmy i jesteśmy zadowoleni.

Alexxxi

Posty: 19

 
A co z sierścią? Da się jej pozbyć w taki sposób? Poszukuję skutecznego prania dywanów w Człuchowie, ale nie mogę a niezwykle odnaleźć żadnych opinii o pralniach, które znam. Jak coś wiecie, napiszcie.

Annaaa12

Posty: 23

 
Ja też nie wyobrażam sobie swojego dywanu bez gruntownego prania. Mam dwa koty. Gdyby nie to, iż oddaję raz na pół roku wykładziny do czyszczenia, byłoby kiepsko. Mam zaufaną pralnię, jaka za czyszczenie dywanów w Chojnicach nie bierze sporo :)

Mr Frog

Posty: 12

 
Jeżeli chodzi o czyszczenie dywanów, to faktycznie polecam. Usługa skuteczna co najmniej na pół roku. Korzystam z porządnej pralni w Człuchowie. Mogę dać namiary, bo faktycznie działają bardzo skutecznie.

ooops65

Posty: 21