mieszkania Warszawa, szukam !

mieszkania Warszawa, szukam !

Potrzebne mi oferty z mieszkaniami na sprzedaż w Warszawie, ale nie wiem, do kogo się zgłosić. Byłoby dobrze żeby to działało przez Internet. Obejrzę sobie wtedy mieszkanie na fotografie i zdecyduje czy mi się to podoba.

Elllooo12

Posty: 1

 
Jest wiele propozycji mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Znajdziecie wówczas dobre ceny, lokalizacje i warunki. Niewątpliwie cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, że ceny będą niezwykle niskie.

amazonn6

Posty: 5

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też odszukać coś w porządnej cenie, niemniej jednak trzeba się liczyć z tym, iż do metra będzie daleko. Na nieszczęście trzeba zrezygnować z czegoś, jeżeli zależy nam na tym, aby cena była niezwykle atrakcyjna.

Kalleycle

Posty: 22

 
Jeśli ma się pieniądze to nie ma problemów z trafieniem super okazji. Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że płacimy wtedy gotówką. Znajomy kiedyś kupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były potrzebne na już i on z takiej okazji skorzystał.

Kitas

Posty: 2

 
Duży wybór mieszkań w Warszawie mają tutaj http://www.tradebest.pl. strona zawiera zdjęcia i precyzyjne opisy. Korzystam zawsze z ich oferty, jeżeli czegoś szukam.

Marti

Posty: 6

 
Wybór mieszkań w Warszawie jest dość spory. Wszystko jednak zależne jest od tego, czego się tak naprawdę szuka. Która lokalizacja, wielkość no i jaka to ma być cena?

marq

Posty: 21