Lakier UV, jaki koszt ?

Lakier UV, jaki koszt ?

Cześć. Ostatnio obiło mi się o uszy, że wydrukowane materiały można nawet uszlachetnić. Używa się do tego ponoć lakier UV. Macie jakieś doświadczenia z lakierowaniem?

Franuś

Posty: 11

 
Pamiętam jeszcze, jak kilka lat temu zamawiałem druk wizytówek i za chyba 100 sztuk zapłaciłem kilka stówek. Teraz za takie pieniądze miałbym prawdopodobne cały magazyn wizytówek. Co ciekawsze ceny za takie świadczenia spadają, a ich jakość cały czas idzie do góry. To mnie niezmiernie cieszy.

Kwatuszek

Posty: 26

 
Z żoną metodą letterpress przygotowaliśmy nasze zaproszenia ślubne. Wyglądały naprawdę bombowo. Wybraliśmy dodatkowo grubszy papier, aby wydruk zrobić dwustronnie i zdziwienie było przeogromne. Tak spodobała nam się tam metoda, iż zrobiliśmy nią plakat na ścianę.

Wariat

Posty: 19

 
Dzięki nowoczesnym metodom druk wizytówek odbywa się teraz bardzo prędko. Jednego dnia składasz zamówienie, a drugiego masz już gotowe wizytówki.

Robuś

Posty: 13

 
W zależności od zapotrzebowania, możesz zamówić sobie także matowy, jak i błyszczący lakier UV. Trudno powiedzieć, który jest lepszy. Rodzaj trzeba po prostu dobrać do projektu graficznego.

tyuMer

Posty: 19

 
Na wizytówki kaszerowane trzeba mieć naprawdę przemyślany projekt, żeby zainteresowały one odbiorcę. Wiele cennych informacji na ten temat zaczerpnęłam z http://letterpress.biznesnablogu.net.pl. Wypowiadają się tam ludzie z dużą wiedzą drukarską, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami.

Kerty67

Posty: 20

 
Nie ma obaw, iż powłoki, jakie posiadają wizytówki kaszerowane, rozpoczną się rozdzielać. Są one sklejane specjalnymi prasami Wbrew pozorom nie są też zbyt grube, o czym wspomina mnóstwo ludzi. Niewątpliwie najciekawiej wyglądają one, gdy wykonamy je na delikatnym papierze kredowym, wówczas efekt jest najlepszy.

Annna1

Posty: 24

 
Ja niezmiernie cenię swoich klientów, a poza tym kieruję się mottem, że jak cię widzą, tak cię piszą. Dlatego do własnej firmy zamawiam tylko i wyłącznie wizytówki kaszerowane. Kontrahenci już na sam widok nieco grubszego kartonika są zdziwieni, a o to przecież nam chodzi. Zamiast tego są trwalsze od zwyczajnych.

aliDER$

Posty: 13