idealne tętno bieganie, gdzie szukać ?

idealne tętno bieganie, gdzie szukać ?

Korzystacie z kalkulatora biegowego? Zastanawiam się czy można polegać na tych wyliczeniach? Gdzie mogę odszukać wiarygodny kalkulator, który wskaże odpowiednie wartości?

Rico

Posty: 3

 
Biegać za mocno nie lubię, wobec tego nie za niezwykle pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Nieraz jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, że nie ważę zbyt sporo i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

Yuri20

Posty: 2

 
U mnie porządne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, niemniej jednak mam znajomego, który biega od mnóstwo lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, niemniej jednak i wytrenowania, dlatego należałoby dużo biegać dla swojego zdrowia. Wówczas nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

pawel-2910

Posty: 17

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to bardzo dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, ale określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

Boberek

Posty: 5

 
Korzystam z kalkulatora BMI ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI i jestem bardzo zadowolony. Działa bardzo dobrze i pokazuje prawidłowe dane o wadze.

umberko3

Posty: 25

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bowiem to bardzo znaczące. Smog zabija mnóstwo ludzi, wobec tego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, która jest podłoga.

Klakier

Posty: 5

 
Dla mnie bieganie jest niesłychanie ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać niesłychanie prędko. Chodzi o to, aby się ruszać, bo wówczas są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, wobec tego należałoby ważne jest, aby zadbać o nie.

TomekK

Posty: 8

 
U mnie kalkulator BMI wskazał wagę prawidłową, natomiast cały czas człowiek musi się pilnować. Niewiele trzeba, aby wejść w nadwagę, a potem jest już o mnóstwo, mnóstwo z trudem.

Krzysztard

Posty: 22